KKS Sporty Walki najlepszym klubem Mistrzostw Polski Full Contact w Swarzędzu!!!

Ponownie okazaliśmy się najlepszym klubem kickboxingu w Polsce!!!Tym razem w Naszej koronnej formule- full contact!!!W Swarzędzu  odbyły się zorganizowane przez Nasz klub Mistrzostwa Polski Full Contact im.Jacka Dreli (legendarnego szkoleniowca poznańskich kickboxerów). Nasz klub wystawił najsilniejszą i najliczniejszą reprezentację w Polsce składającą się z 25 zawodników (!!!).Zdobywamy  6 tytułów Mistrzów Polski : Patryk Możdżyński,Karolina Mośko,Jakub Pokusa,Laura Zgolińska,Sylwia Lewandowska i Mateusz Kubiszyn.Do kolekcji dołączamy 8 srebrnych :Wiktoria Słupska,Artur Kubiak,Tomasz Micigolski,Karolina Juja,Marta Pyra,Sebastian Zbierski,Zuzanna Taciak,Zuzanna Krause i 6 brązowych medali :Tomasz Piechocki,Paweł Strykowski,Ernest Szymański,Maksymilian Kamiński,Magdalena Nojman i Julia Arojan!!! Najlepszą juniorką turnieju zostaje Laura Zgolińska!!!

Os. Piastowskie 106a
Poznań

+